• mozaiki szklane

  mozaiki szklane

 • tanie mozaiki

  mozaiki dekoracyjne

 • mozaiki basenowe

  mozaiki basenowe

 • mosavit

  mozaiki mosavit

Dlaczego my

W internecie możecie Państwo znaleźć mnóstwo firm, które handlują mozaiką szklaną. W ofercie oprócz mozaiki mają zazwyczaj armaturę, płytki i setki innych produktów, których nawet nie widzieli na żywo. My specjalizujemy się w dystrybucji mozaiki szklanej, bo dobrze znamy produkt, który sprzedajemy. Wiemy jak powstaje mozaika szklana i do czego można jej użyć. Oferujemy tylko takie produkty, których jakość cenimy. Na rynku istniejemy od 2010 r i wraz z naszymi partnerami zrealizowaliśmy wiele inwestycji. Prowadzimy serwis topmozaiki.pl oraz sklep mozaiki.sklep.pl.

Potrafimy doradzić od strony projektowej oraz technicznej. Publikujemy artykuły z naszej branży na naszym blogu tematycznym blog.topmozaiki.pl. Jesteśmy firmą nastawioną na współpracę z architektami, inwestorami i klientem indywidualnym. Współpracujemy z kilkoma wybranymi sklepami stacjonarnymi w Polsce oraz sprzedajemy mozaiki przez nasz sklep mozaiki.sklep.pl.

Stawiamy na jakość

W odróżnieniu od większości dystrybutorów, wykonujemy kontrolę jakościową sprzedawanych produktów. Nie lubimy bawić się w reklamacje, to niepotrzebny stres dla nas i dla klienta, dlatego każdy plaster jest sprawdzany przed wysyłką pod kątem ewentualnych wad. Wszystkie uszkodzone lub niepełnowartościowe kostki są usuwane. Nasi klienci dostają towar wolny od wad, mimo, że normy dopuszczają, aby 5% kostek miało drobne wady.

Doradzimy i wycenimy

Naszymi klientami są firmy specjalizujące się w wykonywaniu basenów, saun, jacuzzi, strefy wellness&spa, klienci indywidualni  oraz wszyscy ci, którzy poszukują mozaiki szklanej w rozsądnej cenie. Jeśli szukają Państwo mozaiki pasującej do konkretnego projektu zachęcamy do zapytań. Doradzimy i wycenimy projekt przy zastosowaniu różnych materiałów. Szczególnie zachęcamy do zapytań dotyczących przetargów, ofert publicznych gdyż możemy zaoferować mozaiki od kilku producentów, dobierając najkorzystniejszą ofertę dla inwestora, czego nie jest w stanie zagwarantować generalny dystrybutor jednej marki lub wykonawca związany umową z danym dystrybutorem. Jeśli nie chcą Państwo przepłacać najlepiej kupować u źródła.

Dostęp do unikalnych produktów

W naszej działalności skupiamy się na przygotowaniu najlepszej oferty na wywołane zapytania na bazie produktów firm, z którymi stale współpracujemy. Oferujemy mozaiki niszowych producentów na polskim rynku, małych manufaktur, pracowni rękodzieła oraz większych fabryk, ale mniej znanych w Polsce. Na bieżąco opracowujemy nowe kolekcje mozaiki, przygotowując opisy oraz zdjęcia. Dla wygody klientów wprowadziliśmy filtr produktów, który ułatwi nawigację w naszym serwisie. Część produktów znajdą Państwo w zakładce katalogi. Jest tam jeszcze większa gama produktowa. Śledzimy trendy i staramy się zawsze mieć na magazynie mozaiki najbardziej poszukiwane na rynku.

Dostosowany produkt

Oferujemy certyfikowane mozaiki basenowe, które mogą być stosowane w obiektach publicznych i wszędzie tam gdzie wymagane są odpowiednie atesty i certyfikaty. Większość oferowanych przez nas produktów można modyfikować według gustu klienta. Oferujemy zindywidualizowane nadruki na szkle w kilku wariantach produkcyjnych, obrazy z mozaiki układanej i ciętej, miksy mozaiki według projektu, wzory mozaikowe. Udostępniamy narzędzia do tworzenia własnych miksów mozaiki.

Zachęcamy do odwiedzin na naszym niedawno założonym profilu na facebooku.

ostrzeżenie

TOP-Mozaika to nie topmozaiki.pl

 Wielu klientów pyta nas czy należy do nas serwis top-mozaika.pl, ze względu na podobieństwo nazwy oraz asortment.  

Informujemy, że serwis top-mozaika.pl nie jest z nami w jakikolwiek sposób powiązany.   

Nie znamy produktów tej firmy, wiemy tylko, że niedawno zaczęła sprzedawać mozaiki wybierając podobną do nas nazwę.

Nie udzielamy gwarancji na produkty  sprzedawane przez ten serwis.